DJ Czarsson

Cezary Jezierski

DJ Czarsson muzyką interesuję się odkąd pamiętam. Wszystko zaczęło się już tak naprawdę od najmłodszych lat podczas szkolnych dyskotek. Już wtedy było pewne że na tym nie poprzestanę. I tak po upływie paru lat, gdy wiek był odpowiedni, zacząłem swoją przygodę muzyczno dj-ską w klubie pod Wrocławiem.

Później gościłem w różnych miejscach, ciągle zdobywając doświadczenie w pracy z publicznością. W pewnym momencie rozpocząłem współpracę z klubem w Jelczu-Laskowicach gdzie zostałem zaproszony przez mojego Przyjaciela – Pawła Jarosika (Dj Paul). Wtedy nawiązaliśmy ścisłą współpracę, podczas której cały czas poszerzaliśmy naszą wiedzę na tematy muzyczne, techniczne a przede wszystkim pracy z mikrofonem i naszą charyzmą.

Po upływie kilkunastu miesięcy, za namową Pawła postanowiłem w 2008r. rozpocząć wspólnie z nim przygodę event-ową pod jednym szyldem firmy ,,Paul & Sound’’. Wieloletnie doświadczenie podczas pracy w klubach oraz otwartość do ludzi, pozwoliło mi zdobyć wiele umiejętności które są niezbędne przy współpracy i indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Każda impreza jest dla mnie nową lekcją z której zawsze wyciągam wnioski i staram się być coraz lepszy w tym co robię.

Każdy Klient jest dla mnie wyjątkowy i chcę aby jego impreza była zawsze udana i zapamiętana z jak najlepszej strony. Z roku na rok staram się rozwijać, gdyż cenię sobie profesjonalizm i niezawodność która jest niezbędna przy organizowaniu ślubów, imprez firmowych, rocznic, i różnego rodzaju imprez tanecznych. Dlatego cały czas wzbogacam swoją ofertę sprzętową i mogą być Państwo pewni że oświetlę i nagłośnię Waszą imprezę na najwyższym poziomie. Na zakończenie drodzy Państwo pragnę zachęcić do współpracy z nami i zagwarantować że impreza pod szyldem firmy ,,Paul & Sound’’ to zawsze twoja udana impreza!!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W celu skontaktowania się z nami w sprawie rezerwacji imprezy prosimy o dokładne wypełnienie formularza.

  Adres
  Paweł Jarosik Paul & Sound
  ul. Paderewskiego 7b/6 56-400 Oleśnica
  Kontakt
  Paweł (Dj Paul ) +48 604 624 590
  Czarek (DJ Czarsson) +48 505 063 719
  E-mail
  deejaypaul@o2.pl
  czarsson@wp.pl