DJ Paul

Paweł Jarosik

DJ Paul za początek swojej przygody z muzyką przyjmuję rok 1993 kiedy to po raz pierwszy stanąłem za profesjonalną konsoletą w jednej z oleśnickich dyskotek. Z uwagi na szybki rozkwit klubów i modę na imprezy klubowe nawiązałem współpracę z dyskotekami w okolicy Oleśnicy podnosząc swoje umiejętności dj-skie.

Będąc gościem wielu dyskotek w roku 1999 na dłużej zagościłem w klubie Riminii w Długołęce koło Wrocławia, gdzie jako rezydent grałem przez następne cztery lata. Kolejny czas to ciągła przygoda z nowymi klubami muzyką i imprezami. W roku 2006 podjąłem pracę w Klubie En Joy w Jelczu – Laskowicach, w którym to rezydowałem następne dwa lata.

Przez cały okres pracy w klubach nabierałem pewności siebie w pracy z mikrofonem i szybko stałem się rozpoznawalnym dj. Pomysł na imprezę, dobór repertuaru, niepowtarzalne prowadzenie i co najważniejsze zadowolenie uczestników zabawy na licznych imprezach (wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imprezy firmowe ) uświadomił mi, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce. I tak w roku 2008 powstała firma PAUL & SOUND .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W celu skontaktowania się z nami w sprawie rezerwacji imprezy prosimy o dokładne wypełnienie formularza.

  Adres
  Paweł Jarosik Paul & Sound
  ul. Paderewskiego 7b/6 56-400 Oleśnica
  Kontakt
  Paweł (Dj Paul ) +48 604 624 590
  Czarek (DJ Czarsson) +48 505 063 719
  E-mail
  deejaypaul@o2.pl
  czarsson@wp.pl